صفحه نخست | اخبار و رویدادها
دغدغه یادگار گرامی امام در خصوص متشکل و فعال شدن نیروهای دلسوز نظام، دغدغه‌ای برای انقلاب است.

صحبت‌های اخیر حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، دعوت از دل‌شکستگانی است که در دولت نهم و دهم به حاشیه رانده شده‌اند و الآن زمان حضور آن‌ها فرارسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت‌: نظر سید حسن خمینی نظری خیرخواهانه و نشأت گرفته از اندیشه امام خمینی (ره) است، چرا که یکی از دغدغه‌های امام خمینی (ره) در طول سال‌های رهبریشان حفظ وحدت بوده است.

محمد رضا خباز  با تاکید بر صحبت‌های اخیر حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مورد لزوم متشکل شدن نیروهای دلسوز انقلاب، گفت: اختلاف و دو دستگی همیشه سبب اضمحلال بوده است، از این رو رهبران انقلاب و دلسوزان نظام همیشه به دنبال ایجاد و حفظ وحدت و کمرنگ کردن و از بین بردن اختلافات بوده‌اند.

خباز ادامه داد: بنابراین این دغدغه سید حسن خمینی در خصوص متشکل و فعال شدن نیروهای دلسوز نظام ، دغدغه‌ای برای انقلاب است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه اکنون زمان لبیک گفتن و یکپارچه شدن است، خاطرنشان کرد: یکی از اشکالات اساسی دولت نهم و دهم به حاشیه راندن نیروهای دلسوز و پایبند به نظام بود، این دولت‌ها نیروهای انقلابی و دلسوز را در درون دولت قلع و قمع کردند که اتفاقاً آسیب آن را نیز اکنون در کشور می‌بینند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون یکی از دلسوزان نظام می‌خواهد که سایر دلسوزان انقلاب و نظام متشکل شوند و در قالب یک تشکل فعالیت کنند و به نظر من این یک دعوت از دل‌شکستگانی است که در دولت نهم و دهم به حاشیه رانده شده‌اند و الآن زمان حضور آن‌ها فرارسیده است.

وی یادآور شد: یکی از دلایل اشاره به این مطلب از سوی حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، ضرورت برداشته شدن موانع از جلوی پای گروه‌هایی است که به هر دلیلی امکان فعالیت ندارند.


تاریخ و زمان انتشار: یک شنبه 10 مهر 1390
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/NewsContent-id_18949.aspx