صفحه نخست | اخبار و رویدادها
پیام تسلیت آیت الله طاهری به یادگار امام

 

آیت الله سید جلال الدین طاهری اصفهانی، با صدور پیامی، درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد حسین شریعتی از اعضای بیت حضرت امام (س) را به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی و اعضای بیت مکرم آن مرحوم تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اناالله و انالیه راجعون

در گذشت مولمه مرحوم مغفور حجت  الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محمد حسین شریعتی اردستانی طاب ثراه موجب اندوه فراوان و  تاثر عمیق اینجانب و قاطبه دوستان ایشان گردید.
آن مرحوم از مجاهدان وفادار و بدون ادعایی در حلقه یاران حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی رضوان الله علیه بود و سالها در غربت تبعید ایشان و تداوم نهضت، همراه و مورد مشاوره و اعتماد معظم له بود. علی رغم بیماری و مشکلات جسمی طولانی خدمت گذاری صدیق و امین باقی ماند.
این جانب فقدان آن انسان وارسته و صبور را به جمیع دوستان و بازماندگان و ارادتمندان حضرت امام (ره) علی الخصوص، حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج حسن آقای خمینی دامت افاضاته و بیت محترم آن مرحوم تسلیت می گویم و برای ایشان طلب غفران و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر جمیل و جزیل مسئلت می نمایم.

والسلام علیه و علیکم و رحمته برکاته
سید جلال الدین طاهری

تاریخ و زمان انتشار: شنبه 5 آذر 1390
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/NewsContent-id_19540.aspx