صفحه نخست | اخبار و رویدادها
پیام تشکر بیت حضرت آیت الله آیت اللهی از یادگار گرامی حضرت امام

بیت محترم مرحوم آیت الله العظمی حاج سید عبدالعلی آیت اللهی در پیامی از حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، تشکر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، متن کامل این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای سیدحسن خمینی (دامت عزه العالی)

با اهداء سلام و تحیت

ارتحال جانگداز فقیه اهل‌بیت عصمت و طهارت، ستاره درخشان منظومه فلسفه و عرفان و حکمت و ولایت، اسوه مکارم اخلاق و کرامت، عارف سالک و مصداق فانه ینظر بنورالله، فرید دوران و بدیع زمان، حضرت آیت‌الله العظمی حاج سیدعبدالعلی آیت‌اللهی قدس سرّه ثلمه ایست جبران‌ناپذیر که ستون فقرات ما را شکست.

معظم‌له که فخر مذهب و امت بود شصت سال از عمر مبارک و پربار خود را وقف عام و خدمت و زعامت و مرجعیت فارس بالاخص لارستان کهن در ابعاد مختلف نمود و بالاخره از میان ما رخت بربست و دعوت حق را لبیک و به لقاء معبود پیوست.

ما در غم هجران او ذوب شده و پیوسته می‌سوزیم و تنها چیزی که از سنگینی این ضایعه کمرشکن تا اندازه‌ای می‌کاهد و تسلی‌بخش قلوب جریحه‌دار ما است استمداد از نفحات رحمانی و نیز شور و احساسات عمومی و همچنین پیامهای تسلیت از داخل و خارج کشور بالاخص تعزیت بی‌شائبه حضرتعالی می‌باشد از همدردی و عنایت خاصه آن حضرت بی‌نهایت متشکر و سپاسگزاریم. وجود عالی پیوسته مستدام و الطاف کریمه پایدار باد.

متّعنا الله بطول بقائکم العزیز و جزاکم الله عنّا و عن الاسلام خیر الجزاء

سید حسین نسابه

سید محمدحسین آیت اللهی

سید محمدحسن آیت‌اللهی

سید محسن آیت‌الله

علا‌ءالدین بروجردی


تاریخ و زمان انتشار: چهار شنبه 4 مرداد 1391
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_22543.aspx