صفحه نخست | اخبار و رویدادها
در سالروز تشکیل کمیته امام امام خميني، مسئولان کمیته امداد با یادگار امام دیدار کردند

رئیس، اعضای شورای مرکزی و مسئولان کمیته امداد امام خمینی(س) با یادگار امام دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در این دیدار که در سالروز تشکیل کمیته امام (در سال 1357 به حکم امام خمینی) انجام شد، رئیس کمیته امداد در سخنانی اظهار داشت: سالگرد تشکیل کمیته امداد تجدید بیعت با پیام و هدایت حضرت امام است.

حسین انواری با بیان این‌که پیوند نزدیکی با علما و مرجعیت داریم که توصیه حضرت امام است، افزود: 14 اسفند نقطه عطف است و نشان می‌دهد که نگاه به محرومین و مستضعفین جزو اصول انقلاب است که این اصل باید همواره مورد تذکر قرار گیرد.

در ادامه این جلسه، حبیب‌الله عسگراولادی نماینده ولی فقیه در کمیته امداد نیز  با اشاره به مناسبت‌های روز 14 اسفند گفت: علاوه بر سالروز تاسیس کمیته امداد، این روز یادآور اقدامات بنی‌صدر است که با شهید بهشتی، حزب جمهوری اسلامی، سپاه پاسداران،  کمیته امداد، کمیته انقلاب و... مبارزه می‌کرد و در همین روز بود که وی در دانشگاه تهران علیه شهید بهشتی شعارهایی را سامان داده بود.

وی یادآور شد: در همان روز در استان اصفهان هم برنامه‌ای را تدارک دید که مسئول آن زمان کمیته امداد اصفهان توانست آن برنامه را کنترل کند.

عسگراولادی تأکید کرد: اعضای شورای مرکزی کمیته امداد با جدیت مشغول خدمت هستند.

در پایان این دیدار نیز حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در سخنانی ضمن تشکر از سخنان آقایان عسگراولادی و انواری، از تلاش‌های مسئولان کمیته امداد تشکر کرد و نیز نماز ظهر و عصر به امامت یادگار امام اقامه شد.


تاریخ و زمان انتشار: شنبه 19 اسفند 1391
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_25421.aspx