صفحه نخست | اخبار و رویدادها
تشکر مهدوی کیا از حجت الاسلام والمسلمين سید حسن خمینی، حجت الاسلام والمسلمين سید محمد خاتمی و مردم شريف ايران

مهدی مهدوی کیا با صدور پیامی به نمایندگی از خانواده مهدوی کیا از ابراز همدردی، مردم، مسئولان و جامعه ورزش کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، مهدی مهدوی کیا در پیام تسلیت خود از حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی و مردم تشکر کرده و نوشته است: «شما خوبان از سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی که با پیامهای تسلیت و تماس  تلفنی خود ما را شرمنده کردند تا یکایک هموطنانی که شاید  سعادت دیدار تان نصیب نشده. تنهای مان نگذاشتید. با همان لطفی که سعادت سال ها پوشیدن پیراهن تیم ملی را نصیبم کرده بودید.» در پیام کاپیتان اسبق تیم ملی ایران آمده است:

به نام خدا

مادر که رفت تحمل این غم برای مان غیرقابل باور بود. فکر می کردیم تنهاییم . او که سنگ صبورمان بود را از دست داده بودیم. شما اما کنارمان بودید و تنهای مان نگذاشیتد. از همان لحظات ابتدایی. همدردمان بودید و ما خانواده «مهدوی کیا» را خانواده خود دانستید. حضورتان همه جا کنارمان بود. از چشمه و ابراهیم آباد گرفته تا هر گوشه از دنیا که این خبر را شنیدید و به یاد مادر فاتحه ای خواندید.

شما که از مراسم تشییع، تدفین و مجالس ترحیم تا ورزشگاه ها؛ مثل روزهایی که پیراهن ملی به تن داشتم مثل یک بازیکن ملی، لطف تان را از ما دریغ نکردید.

شما خوبان از سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی که با پیامهای تسلیت و تماس  تلفنی خود ما را شرمنده کردند تا یکایک هموطنانی که شاید  سعادت دیدار تان نصیب نشده. تنهای مان نگذاشتید. با همان لطفی که سعادت سال ها پوشیدن پیراهن تیم ملی را نصیبم کرده بودید.

از دست دادن مادر، مادری این چنین مهربان که زندگی اش را وقف مان کرده بود، غمی بزرگ را به همراه دارد که تا ابد همراه مان می ماند اما این ابراز محبت های بیکران شما بزرگواران دلگرمی مان بود و تسکین درد.

شما دوستان خوبم در پرسپولیس. تیم محبوب همه دوران فوتبالم. از مدیرعامل، معاونین و اعضای هیئت مدیره تا یاران قدیمی در کادرفنی. تک تک شما همبازیان عزیز در تیم بزرگسالان و خانواده بزرگ پرسپولیس در تیم های پایه، پزشکی و اجرایی و شما هواداران دلسوز و پیشکسونان گرانقدر، و سپاس از روسا و مدیران فعلی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، اتحادیه باشگاه ها،جامعه داوران، روسای اسبق سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش، هیات فوتبال استان تهران و باشگاه های استقلال، راه آهن، سایپا، داماش و نفت تهران و بسیاری از دیگر باشگاه های کشور که با پیام های تسلیت و حضور مدیران، کادرفنی و بازیکنان خوب شان قوت قلبی بودند برای ما در تحمل این غم بزرگ.

سپاسی ویژه از قهرمانان ملی رشته های گوناگون ورزشی ایران به خصوص مربیان و مدال آوران رشته های جودو و کشتی. همچنین همه هنرمندان عزیزی که به در این مدت با ما ابرازهمدردی کردند.

تشکر از شما دوستان عزیز رسانه ای که کنارمان بودید. از روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت ها گرفته تا دوستان عزیز رادیو و تلویزیون. و البته از همه ارگان هایی که در برگزاری مراسم یاری مان دادند، به ویژه نیروی محترم انتظامی، راهنمایی و رانندگی، شهرداری منطقه 6 و مدیریت بیمه ایران.

متشکر از همه شما اهالی خوب روستاهای ابراهیم آباد و چشمه، استاندار، فرماندار و دیگر مسئولان و همچنین مردم خوب استان مرکزی، کسبه محترم بازار شوش، اهالی محله های سادات و بولوار ابوذر تهران و همه آشنایان و اقوام و بزرگوارانی که تنهای مان نگذاشتید.

آرزوی ما  همه خانواده مهدوی کیا این است تا بتوانیم در روزهای شادی این همه محبت تان را جبران کنیم.

فرزند کوچک شما مردم بزرگ ایران، مهدی مهدوی کیا


تاریخ و زمان انتشار: شنبه 24 فروردین 1392
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_25806.aspx