صفحه نخست | اخبار و رویدادها
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی: همانطور که به مرحوم امام ارادت داشتیم، به شما هم علاقه داریم

حضرت آیت الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی امشب با یادگار گرامی امام حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.

به گزارش جماران، در این دیدار که در منزل نوه گرامی امام راحل و در فضایی صمیمانه برگزار شد، آیت الله العظمی صافی گلپایگانی اظهار داشتند: لازم بود تا از اظهارات اخیر شما تشکر کنم، زیرا این سخنان دفاع از مرحوم امام بود و شما باید مواضع ایشان را حفظ کنید. ایشان تأکید کردند: مواضع امام تاکنون توسط شما حفظ شده و از این پس هم باید توسط شما حفظ شود و در تمام مطالب، ان شاء الله این جهات محفوظ بماند.

در این دیدار که حجج اسلام و المسلمین سید یاسر خمینی و سید علی خمینی و حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن صافی گلپایگانی حضور داشتند، آیت الله العظمی صافی گلپایگانی تأکید کردند: انشاء الله این بیت آنگونه که امام می خواست باقی بماند و خودتان مستقل باشید تا مردم بدانند مطلب بالاتر از این حرفهاست. ایشان با اشاره به بحث های اخیر پیرامون بیت امام، گفتند:  شما بالاتر از جناح ها هستید. انشاء الله خداوند شما را حفظ کند و به علو درجات امام بیفزاید و آثار امام محفوظ باشد.

آیت الله العظمی صافی گلپایگانی توصیه کردند: باید در سایه دین، همه این مطالب محفوظ بماند و همه بدانند این مسأله خیلی مهم است، زیرا مردم از شما توقع دارند. کما اینکه در روزهای اخیر، مواضع شما جلوی توطئه علیه بیت امام را گرفت. ایشان خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی گفتند: همانطور که به مرحوم امام ارادت داشتیم، به شما هم علاقه داریم. آیت الله العظمی صافی گلپایگانی همچین از اقدام تروریستی اخیر در سراوان ابراز تأسف فراوان کردند.

در این دیدار، یادگار امام ضمن تشکر از آیت الله العظمی صافی گلپایگانی به خاطر حضور در منزل وی، گفت: یکی از کسانی که معمولا در صحبت هایم، فرمایشاتشان را  مدنظر قرار می دهم، حضرتعالی هستید و شما همیشه در طول فراز و فرودها و بعضا کینه توزی ها لطف داشته اید و پشتوانه بیت امام بوده اید.

تاریخ و زمان انتشار: شنبه 4 آبان 1392
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_32384.aspx