صفحه نخست | اخبار و رویدادها
سید حسن خمینی خطاب به تیم فوتسال دانش آموزی: در سنین جوانی، به درس و نماز بسیار بها دهید

اعضای تیم ملی دانش آموزی فوتسال، در آستانه اعزام به مسابقات ایتالیا 2014 با یادگار امام دیدار کردند. به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با بیان اینکه هر آنچه انسان در دوران جوانی بیاموزد، تا آخر عمر در او باقی می‌ماند، اظهار داشت: ویژگی ورزشکاری این است که دوران اوج آن همان ابتدای کار است و اگر در مشاغل دیگر مانند نظامی‌گری انسان آرام آرام بالا می‌رود تا در مرحله آخر به عالی‌ترین درجه یعنی سرلشکری می‌رسد؛ اما سرلشکری در ورزش همان اول کار است.

یادگار امام افزود: نام ورزشکار در سنین جوانی بر سر زبانهاست؛ اما چند سال بعد از شهرت او کاسته شده و خودش با اندوخته‌هایش باقی می‌ماند که مهمترین آن، «درس» است و شما در سنین جوانی به درس و نماز بسیار بها داده و رابطه‌تان با خدا را بسیار عاطفی کنید؛ چرا که شاکله شخصیت انسان تا حدود 23-22 سالگی کامل می‌شود. سید حسن خمینی در پایان این دیدار صمیمانه ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای تیم ملی دانش آموزی فوتسال، در آستانه اعزام به مسابقات ایتالیا 2014، ابراز امیدواری کرد که سربازی موفق برای ملت ایران باشید.

در این دیدار حسین شمس مربی تیم فوتسال دانش آموزشی، گزارشی را از وضعیت این تیم در آستانه اعزام به ایتالیا ارائه کرد و در پایان، پیراهن این تیم برای شرکت در مسابقات به یادگار امام اهدا شد.

تاریخ و زمان انتشار: پنج شنبه 4 اردیبهشت 1393
نویسنده:
مرجع: پايگاه اطلاع رساني و خبري جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_40044.aspx