صفحه نخست | اخبار و رویدادها
با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی؛ طرح های ساختمانی و آموزشی دانشگاه آزاد واحد خمین راه اندازی شد

با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرستان خمین طرح‌های مختلف ساختمانی و آموزشی در این دانشگاه افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان خمین که با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی، میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، مقرر شد رشته های «عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی» و «فقه و مبانی حقوق اسلامی و اندیشه های امام خمینی» و «تاریخ انقلاب اسلامی و جامعه شناسی انقلاب اسلامی» در مقطع دکترا و «شناخت اندیشه های امام خمینی»و «تاریخ انقلاب اسلامی» و «عرفان اسلامی با رویکرد اندیشه‌های امام خمینی» در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس اصلی واحد علوم و تحقیقات شهرستان خمین راه اندازی شود.

به گزارش جماران، در ادامه این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی و دیگر مسئولان فاز یک و دو پروژه محوطه سازی و فضا سازی شهرک دانشگاهی واحد خمین با مساحت 34000 متر مربع افتتاح شد. همچنین کلنگ محوطه ساخت پردیس دانشگاه علوم و تحقیقات شهرستان خمین که قرار است بنام شهید آیت الله مصطفی موسوی خمینی "پدر امام خمینی(س)" نام گذاری شود، توسط یادگار امام به زمین زده شد. افتتاح مجموعه کتابخانه، سلف سرویس و مهمان سرای دانشگاه واحد خمین به مساحت 450  متر مربع طرح دیگری بود که توسط یادگار امام افتتاح شد.

تاریخ و زمان انتشار: پنج شنبه 8 خرداد 1393
نویسنده:
مرجع: پايگاه اطلاع رساني و خبري جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_43185.aspx