صفحه نخست | اخبار و رویدادها
اظهار نظر یادگار امام در مورد حضور ایران در جام جهانی برزیل؛ گروه ما، گروه راحتی نیست/امیدوارم حریف دست و پا بسته ای نباشیم

یادگار امام ابراز امیواری کرد که تیم ملی کشورمان، در جام جهانی برزیل، تیم دست و پا بسته ای نباشد.

به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پایان بازدید از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: امسال دلم می‌خواست از نزدیک شاهد اردوها باشم که فدراسیون جانبازان و معلولان از من دعوت کرد به اینجا بیایم و در اینجا شاهد زحمات ورزشکاران بودم که جای تقدیر دارد و آرزو می‌کنم در آینده شاهد موفقیت بیشتر آن‌ها در رقابت‌های پیش رو باشیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص پیش بینی اش از حضور تیم ملی کشورمان در جام جهانی فوتبال برزیل گفت: همه به امید زنده هستند و امیدواریم بازی های خوبی را پیش رو داشته باشیم.  گروه ما، چندان گروه راحتی نیست؛ اما امیدواریم حریف دست و پا بسته ای نباشند و اینگونه که مردم امیدوار هستند و انتظار دارند، از همه توانمندی هایشان استفاده کنند و خداوند هم کمک کند تا موفق شوند. وی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند کدام تیم قهرمان جام جهانی شود؟ گفت: این را نمی دانم و هیچ کس نمی داند!

سید حسن خمینی همچنین تأکید کرد: کمک به ورزش معلولین صرفا کمک به ورزش نیست؛ بلکه کمک به سلامت دوستان ما در همه عرصه های سلامتی شان است.

تاریخ و زمان انتشار: پنج شنبه 8 خرداد 1393
نویسنده:
مرجع: پايگاه اطلاع رساني و خبري جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_43317.aspx