صفحه نخست | اخبار و رویدادها
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی: امام خمینی پرچمی برای آینده است تا راه را گم نکنیم +تصاویر و فیلم

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

یادگار گرامی امام با تاکید بر اینکه باید امام را به عنوان یک پرچم در اهتزاز به دنیا معرفی کنیم، گفت: تمجید و بزرگداشت امام بزرگداشت گذشته، آینده و ارزش هایی است که خون های مبارک و پاکی برای آن ها ریخته شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مراسم رونمایی از تمبر طلا و نقره یادبود امام خمینی(س) در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه امام برای جامعه ما صرفا یک فرد نیست اظهار کرد: امام خمینی نماد دوره ای از عظمت سرزمین ما و پرچمی برای آینده است تا راه و مسیر را گم نکنیم.

وی افزود: برخی انسان ها به پرچم هایی در جوامع خود و نماد یک اندیشه و فرهنگ تبدیل می شوند و دیگران مسئولیت مضاعفی نسبت به این شخصیت ها دارند.

یادگار امام گفت: تمجید و بزرگداشت امام بزرگداشت گذشته، آینده و ارزش هایی است که خون های مبارک و پاکی برای آن ها ریخته شد لذا همانگونه که باید از تحریف و مصادره امام جلوگیری کنیم باید امام همواره به عنوان یک پرچم در اهتزاز به جامعه، نسل آینده و دنیا معرفی کنیم.

وی با تقدیر از انتشار تمبر یادبود امام گفت: یکی از راه های معرفی شخصیت هایی چون امام استفاده از هنر و ابزارهای نوینی همچون تمبر یادبود است.

در این دیدار که اعضای هیئت مدیره شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و جمعی از کارکنان اداره پست استان تهران حضور داشتند حسین مهری مدیر عامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به توضیحاتی درخصوص تمبر طلا و نقره یادبود امام پرداخت و گفت: این تمبرها که به تعداد 3700 قطعه تمبر طلا و 1700 قطعه نقره ضرب شده است به 192 کشور جهان ارسال شده است.

در پایان این مراسم از این تمبرهای یادبود توسط یادگار امام رونمایی شد.

تمبر طلا برای اولین بار است که در ایران متشر می شود.

برای مشاهده فیلم این مراسم می‌توانید روی تصویر زیر کلیک نمائید.

در ادامه بخشی از تصاویر این مراسم مشاهده می‌گردد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر می‌توانید به پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران مراجعه نمائید.تاریخ و زمان انتشار: جمعه 3 مهر 1394
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/n102639/