صفحه نخست | اخبار و رویدادها
سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق اعضای هیئت دولت: امام و مردم قهرمانان 12 بهمن هستند/ طوفان عزم جامعه، توان برکندن هر سدی در مقابل خواست مردم را دارد +فیلم و گزارش تصویری

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

یادگار گرامی امام ابراز امیدواری کرد: دولت تدبیر و امید در نیمه دوم عمر خود با اتکا به اراده و وحدت ملی مشکلات اقتصادی وسیاسی را از سر راه بردارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق اعضای هیئت دولت با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حرم مطهر امام  راحل با تبریک ایام دهه فجر به اعضای دولت اظهار کرد: از اینکه این روزها را با روزهای پایان سختی ها به همراه داریم، بسیار خرسندیم.

وی افزود: این را به فال نیک می گیریم که دولت امسال توانست با عزم، همت و تلاش های بسیار مقدمات سختی های مردم را بردارد.

سید حسن خمینی با بیان اینکه امام و مردم 2 قهرمان روز 12 بهمن 57 هستند، یادآور شد: روزی از امام می پرسند رمز محبوبیت شما نزد مردم چیست؟ که ایشان پاسخ دادند مردم مرا خدمتگزار صادق خود یافتند و چون خدمتگزار دیدند به این فرزند خود اقبال نشان دادند.

وی ادامه داد: مردم هر جا صداقت دیدند اقبال می کنند و هر جا اقبال کردند طوفان عزم جامعه توان برکندن هر سدی در مقابل خواست مردم را دارد.

یادگار امام در ادامه سخنان خود گفت: عزم و همت دوستان در دولت باعث شد تحریم های ظالمانه از پیش روی ملت برداشته شود.

وی با بیان اینکه در نیمه دوم عمر دولت چشم ها به سوی آن است که باز هم  با اتکا به اراده و وحدت ملی مشکلات را در عرصه های اقتصادی سیاسی از سر راه بردارد، یاد آور شد: بحمدالله رئیس محترم جمهور خود را به عنوان یکی از فرزندان امام و سربازان این مسیر به خوبی نشان داده و جامعه به همت، عزم، توان و انشاالله نتایج کارهایی که در پیش دارد امیدوار است.

سید حسن خمینی با اشاره به انتخابات 7اسفند امسال ابراز امیدواری کرد: انتخابات پیش رو، انتخابات مبارکی باشد تا بتواند یک بار دیگر حضور مردم را باعث شود و با اتکا به آن روز های خوبی را پیش رو داشته باشیم.

یادگار امام در پایان گفت: انشاالله سال ها این روزهای مبارک را جشن بگیریم.

 

فیلم / تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با آرمان های امام(س)

فیلم / طوفان عزم جامعه، توان برکندن هر سدی در مقابل خواست مردم را دارد

فیلم / شورای نگهبان امید بیشتری به جامعه بازگرداند.

 

در ادامه بخشی از تصاویر این مراسم مشاهده می‌گردد. برای مشاهده تصاویر بیشتر می‌توانید به صفحات مرتبط در پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران مراجعه نمائید.

صفحه اول:

گزارش تصویری/ تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با آرمان های امام(س)-1

صفحه دوم:

گزارش تصویری/ تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با آرمان های امام(س)-2

صفحه سوم:

گزارش تصویری/ حاشیه های تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با آرمان های امام(س)

 

تاریخ و زمان انتشار: یک شنبه 18 بهمن 1394
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/n119143/