صفحه نخست | اخبار و رویدادها
پیام تسلیت و یادداشت اینستاگرامی سید حسن خمینی در مورد مرحوم حجت الاسلام و المسلمین اصغر طباطبایی

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

در پی درگذشت حجة الاسلام و المسلمین حاج سید اصغر طباطبایى، یادگار امام پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش جماران، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی به این شرح است:

بسمه تعالى

درگذشت عالم والامقام و شریف حضرت حجة الاسلام و المسلمین حاج سید اصغر طباطبایى طاب ثراه موجب تأسف و تأثر همه آشنایان و دوستان ایشان شد. انسان بزرگوارى که هر کس اندک آشنایى با ایشان داشت به روح بلند و نجابت ذاتى وى گواهى مى داد. رفیق شفیق فرزندان امام و دوست نزدیک مرحوم آیت الله اشراقى که همواره بر پیوند مذکور مصمم بود. اینجانب ضمن عرض تسلیت درگذشت ایشان به خانواده و بیت مکرمشان و همچنین به سایر بیوتات وابسته ،از خداى متعال علو درجات آن مرحوم را مسئلت دارم.

سید حسن خمینى

 

پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران - تهران

یادگار گرامی امام در صفحه اینستاگرام خود یادداشتی را یه مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید اصغر قمی طباطبایی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، متن این یادداشت در پی می آید:

دیشب فاتحه مرحوم حجة الاسلام و المسلمین حاج سید اصغر آقا طباطبایى بود. سید جلیل القدر و پاک طینتى که از صفا و صمیمیتى کم نظیر برخوردار بود و از بیت ارزشمند قمى نسب مى برد. بیتى که همسر یادگار فقید امام نیز از زمره ایشان است. مرحوم اصغر آقا که از زمره دوستان نزدیک مرحوم اشراقى و حاج آقا مصطفى خمینى بود ، در جوانمردى ،رفیق دارى ،خویشاوند دوستى و سفره دارى سرآمد بود.خدایش رحمت کناد و با اولیاء و صالحین محشورش فرماید. صداقت مثال زدنى ایشان با حضرت آیت الله سید رضى شیرازى نواده گرانقدر مرحوم میرزاى شیرازى از زیبایى هاى عالم رفاقت و از نمونه هاى با ارزش این خصلت انسانى است و همین همگان را به عرض تسلیت به آیت الله شیرازى ملزم مى کند.

تاریخ و زمان انتشار: جمعه 28 اسفند 1394
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/n124418/