صفحه نخست | اخبار و رویدادها
یادگار امام روزه خود را با کودکان خانواده های تحت پوشش کمیته امداد افطار کرد

حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی در بیستمین و دومین شب از ماه مبارک رمضان، روزه خود را با جمعی از کودکان تحت پوشش کمیته امداد در حرم مطهر حضرت امام خمینی(س) افطار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام‌‌(س)، در جمع کودکان تحت پوشش کمیته‌ی امداد حضور یافت و به گفتگوی صمیمانه با آنان پرداخت.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی(س)ضمن خیر مقدم به میهمانان بیان داشت: در شب قدر همه به دنبال این هستیم که بدانیم باید چه چیزی از خدا طلب کنیم. وی ضمن نقل روایتی از پیامبر(ص) افزود‌: هیچ چیز در برابر عظمت خداوند عظمت ندارد و لذا در این شب‌ها از خداوند کوچک نخواهید و هر چه از خدا تقاضا می‌کنید بیش‌تر و بیش‌تر باشد. وی ادامه داد‌: خداوند را با همه‌ی عظمتش مخاطب قرار دهید و ناداشته‌های خود را هر لحظه به یاد آورید و از خدا تقاضا کنید که این نداشته‌ها را به شما عطا کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در پایان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع خانواده‌های تحت پوشش کمیته‌ی امداد به ارزش و برکات شب‌های قدر به خصوص  شب بیست و سوم رمضان اشاره کرد و برای همه توفیق استفاده از این شب را آرزو کرد. دانش آموزان حاضر در این مراسم نیز بعد از اقامه نماز مغرب و عشا‌، روزه خود را با سید حسن خمینی افطار کردند.

در ابتدای این مراسم حسین انواری رئیس کمیته امداد امام خمینی سخنان کوتاهی ایراد کرد و در پایان مراسم نماز مغرب و عشا به امامت آیت‌الله سید محمد موسوی بجنوردی اقامه گردید.


تاریخ و زمان انتشار: یک شنبه 22 مرداد 1391
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/NewsContent-id_22853.aspx