صفحه نخست | اخبار و رویدادها
پیام تسلیت یادگار امام در پی درگذشت دکتر حسن حبیبی / حضور یادگار امام و شخصیت های سیاسی در منزل مرحوم دکتر حبیبی

در پی درگذشت دکتر حسن حبیبی، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام(س) این واقعه را به خانواده ایشان تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، متن پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام(س) بدین شرح است:

سرکار خانم دکتر رهیده

درگذشت همسر مکرمتان سرور معظم جناب آقای دکتر حسن حبیبی دل همه علاقمندان به ایشان را به درد آورد. آن عزیز در دوران تبعید و مبارزه تا دوران پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی همواره از همراهان و یاران امام راحل عظیم الشأن بود. درگذشت آن مرحوم را خدمت جنابعالی و سرکار خانم آزاده حبیبی و برادران ایشان تسلیت عرض نموده، برای ایشان از درگاه خداوند متعال علوّ درجات مسئلت می نمایم.

سیدحسن خمینی

 

همچنين یادگار گرامی حضرت امام با حضور در منزل دکتر حسن حبیبی با خانواده آن مرحوم ابراز همدردی کرد. آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد خاتمی، آیت الله سید محمد بجنوردی، حجج اسلام سید محمود دعایی، سید سراج الدین موسوی و مجید انصاری و عده ای دیگر از آشنایان و شخصیت های سیاسی و اجتماعی در منزل آن مرحوم گرد آمدند.

حسن ابراهیم حبیبی که از مدت ها پیش به دلیل نارسایی قلبی و جراحی معده در بخش CCU بیمارستان بستری بود، صبح امروز به رحمت ایزدی پیوست.

گفتنی است روابط عمومی بنیاد ایران شناسی در اطلاعیه ای اعلام کرده که مراسم تشییع پیکر دکتر حبیبی ساعت 9 صبح روز جمعه 13 بهمن از مقابل بنیاد ایران شناسی برگزار خواهد شد.


تاریخ و زمان انتشار: پنج شنبه 12 بهمن 1391
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://www.jamaran.ir/fa/NewsContent-id_24800.aspx