صفحه نخست | اخبار و رویدادها
پیام تسلیت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پی درگذشت آیت الله سید جلال الدین طاهری اصفهانی

در پی درگذشت حضرت آیت الله سید جلال الدین طاهری اصفهانی، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام با صدور پیامی فقدان ایشان را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، متن پیام بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

درگذشت عالم مبارز و فقیه مجاهد حضرت آیت الله آقای سید جلال الدین طاهری اصفهانی طاب ثراه باعث تاسف و تاثر شد. آن مرحوم در طول سال های سخت و سنگین مبارزه که نام خمینی را تنها می‌شد در سیاه چال های نظام سلطنتی بر زبان جاری ساخت، از پیشگامان مبارزه بود و با تحمل تبعید و زندان، منادی نام امام عظیم الشأن ما گردید و در سال‌های جنگ و جهاد با حضور در جبهه های دفاع مقدس و با تقدیم فرزند خویش شهید علی طاهری از پیشگامان این عرصه به حساب می‌آمد.

این جانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه به مردم شریف اصفهان و همه علاقه‌مندان ایشان به خصوص خدمت همسر فداکارشان که طی سال‌های طولانی بیماری، سختی های این امر را به جان خریدند و فرزندان عزیزشان به ویژه برادرم جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید محمد حسن طاهری، از خداوند متعال علو درجات آن مرحوم را خواستارم و برای ایشان حشر با اولیا‍ء مس‍ألت دارم.

سید حسن خمینی


تاریخ و زمان انتشار: دو شنبه 13 خرداد 1392
نویسنده:
مرجع: پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_26931.aspx