صفحه نخست | اخبار و رویدادها
یادگار امام از آیت الله العظمی سید محمد باقر موسوی شیرازی عیادت کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی از آیت‌الله العظمی سید محمد باقر موسوی شیرازی عیادت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و خبری جماران، یادگار امام از آیت‌الله العظمی سید محمد باقر موسوی شیرازی عیادت کرده و جویای وضعیت عمومی ایشان شد. در این عیادت تیم پزشکی و فرزندان آیت‌الله العظمی موسوی شیرازی شرحی از وضعیت درمانی و روند معالجه ایشان را در حضور یادگار امام ارائه کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید صادق موسوی شیرازی در این خصوص به خبرنگار جماران گفت: آیت‌الله موسوی شیرازی، سه ماه قبل به خاطر آسیب‌دیدگی از ناحیه کتف در بیمارستان رضوی مشهد بستری شد. وضعیت عمومی ایشان به دلیل کهولت سن و کسالت‌های متعدد ناشی از شکنجه‌های رژیم بعث سابق عراق بوده و همچنین از ضعف عمومی مفرطی رنج می‌برند. وی ادامه داد: بعد از انتقال ایشان به تهران، تیم پزشکی تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت معظم له به کار می‌برند و درمان ایشان در بیمارستان ادامه دارد.

او ضمن تشکر از عیادت یادگار امام از آیت‌الله العظمی موسوی شیرازی گفت: امیدواریم با دعای خیر مردم و علما حال ایشان هر چه زود‌تر بهبود یابد. فرزند آیت‌الله العظمی موسوی شیرازی در پایان افزود: برای حصول بهبودی، به دعای خیر خاص مؤمنین در کنار مراقبت‌های ویژه تیم پزشکی نیاز است.

تاریخ و زمان انتشار: چهار شنبه 10 اردیبهشت 1393
نویسنده:
مرجع: پايگاه اطلاع رساني و خبري جماران
آدرس: http://jamaran.ir/fa/NewsContent-id_40622.aspx